Yaz Mevsimine Rahat Ayakkabı Yakışır

Sanat

  1. Ana sayfa
  2. Trends
  3. TerraCity Blog
  4. Spor
  5. Yaz Mevsimine Rahat Ayakkabı Yakışır

Yaz Mevsimine Rahat Ayakkabı Yakışır

Spor ayakkabı aşkı bir başkadır. Rahatlığıyla, tarzıyla spor ayakkabı tutkunlarını büyüler. Biz de bu yaz tercih edebileceğiniz ayakkabı markalarını sizler için sıraladık.

Skechers

Skechers günün trendini yansıtan modelleriyle herkesi konforlu ve şık adımlarla buluşturmaya devam ediyor. Kadınlar için D’lites 2.0-One Piece spor ayakkabı modeli, tüm zamanların en çok satan mangası One Piece’in karakterlerinden ilham alınarak tasarlandı. Bu yaz en çok tercih edilen ayakkabılardan biri olacak.

Nike

Eğer yaz mevsiminde de spor yapmaya devam ediyorsanız Nike, yoganın güç ve denge sağlama, dayanıklılık ve esnekliği artırma özellikleri nedeniyle training antrenmanlarına dahil edilen yönüne odaklanan yeni bir koleksiyon hazırladı.

New Balance

New Balance’ın erkek ve kadın 997H modeli 90’lardan bu yana kendini bir kez daha geliştirdi. Süet, file ve deri detayları içeren model hem spor aktivitelerinde hem de günlük kullanımda tarzınıza rahatlık katıyor.

Yeni spor ayakkabı trendini keşfetmek isterseniz TerraCity AVM’de Skechers, Nike ve New Balance mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.