Kış Mevsimi İçin Kitap Önerileri!

Sanat

  1. Ana sayfa
  2. Trends
  3. TerraCity Blog
  4. Sanat
  5. Kış Mevsimi İçin Kitap Önerileri!

Kış Mevsimi İçin Kitap Önerileri!

2019 kışını kitap okuyarak geçirmek isteyenleri buraya alalım. Bakalım yeni çıkan kitap listesinde neler var?

Cam Arılar - Ernst Jünger

Teknolojinin yeni dünyası ile bir askerin eski dünyasının karşılaşmasıdır bu. Distopik kurgusu, felsefi derinliği ve insan ruhunun yeni dünyayla karşılaşması sonucu yaşadığı travmayı tasvir gücüyle türünün en iyileri arasında yer alan Cam Arılar, (1957) adeta bir kâhinin şaşkınlığa uğratan öngörülerinin de romanı. 14 Ocak 2019’da D&R stoklarında yer alacaktır.

Ermiş - Halil Cibran

Halil Cibran’ın doğduğu toprakların bütün o mistik havasını ve kaleminden dökülen büyülü sözcükleri her eserinde olduğu gibi Ermiş’te de büyük bir dikkatle okuyacaksınız.

Paranoya - Brandi Reeds

John Rector'un karanlık ve büyüleyici psikolojik gerilim romanı Paranoya'da, Çiftçi Dexter McCray hem şüpheli hem dedektif oluyor. Sorunlu geçmişinden kaçmaya çalışan bu adam, evi terkeden karısını ölümle tehdit ettiğinin ertesi günü mısır tarlasının yanındaki kavak korusunda genç bir kızın cesedini bulur. Romanın devamı için 18.01.2019’da D&R stoklarında!

Birbirinden sürükleyici bu 3 kitabı ya da 3 kitaptan birini edinmek için TerraCity AVM’de bulunan D&R mağazasını ziyaret edebilirsiniz.