Gazeteci-Yazar Nuran Çakmakçı TerraCity’de Yeni Sınav Sistemleri ile ilgili soruları yanıtlıyor

Sanat

  1. Ana sayfa
  2. Trends
  3. TerraCity Blog
  4. Sanat
  5. Gazeteci-Yazar Nuran Çakmakçı TerraCity’de Yeni Sınav Sistemleri ile ilgili soruları yanıtlıyor

Gazeteci-Yazar Nuran Çakmakçı TerraCity’de Yeni Sınav Sistemleri ile ilgili soruları yanıtlıyor

Eğitim sisteminde yapılan değişiklikler sonucunda her kesimden kafaların iyice karıştığı Türkiye’de, en iyi çözüm yolunu bulma ve yol gösterme konusunda başarılı çalışmalarda bulunan, bunu da yazılı, sözlü ve sosyal medyada okurları ile paylaşan Hürriyet Gazetesi Eğitim Servisi Müdürü Nuran Çakmakçı TerraCity’nin seminer konuğu oluyor.

TEOG ve Üniversite sınavlarında yapılan değişiklikler konusundaki bilgilerini ve önerilerini Antalyalılara aktaracak olan Nuran Çakmakçı, 19 Kasım Pazar günü TerraCity Söyleşi alanında TEOG ve Yüksek Öğretim Kurumlar Sınavlarında yapılan değişiklikler konusunda bilgi verecek ve soruları yanıtlayacak.

Söyleşide TEOG yerine geçen, liselere yeni giriş sistemi ve adrese dayalı kayıt sistemi ile yükseköğretim kurumsal sınavı hakkında dinleyicilerin sorularına cevap verecek olan Hürriyet gazetesi Eğitim Servis Müdürü, Gazeteci-Yazar Nuran Çakmakçı’nın vereceği seminerin büyük ilgi görmesi bekleniyor.

 

Eğitim sistemimizi yakından ilgilendiren Liselere Giriş Sistemi ve YKS konularında bilgilerin paylaşılacağı seminere değerli katılımınızı bekler, saygılar sunarız.