Okul Makyajında Doğal ve Fresh Bir Görünüm

Kadın

  1. Ana sayfa
  2. Trends
  3. TerraCity Blog
  4. Kadın
  5. Okul Makyajında Doğal ve Fresh Bir Görünüm

Okul Makyajında Doğal ve Fresh Bir Görünüm

Okula giderken doğal ve fresh görünmek isteyenleri buraya alalım… Abartıdan uzak, güzelliğini ön plana çıkaracak, sizi yarı yolda bırakmayacak makyaj tarzına senin için yer verdik.

Okula giderken kalın yapılı, cilt tipinize uygun olmayan fondötenlerden kesinlikle uzak durmalısınız. Cilt renk tonunuz dengelemek ve yüzünüzdeki kusurları gizlemek için ince fondötenleri tercih etmelisiniz. Göz makyajınızı ön planda tutmak istiyorsanız yine daha doğal tonlarda ilerleyeceğiz. Sonbahar renklerini anımsatan toprak, sütlü kahve ve kızıl tonları bu işlem için birebir. Kirpiklerinize uygulayacağınız maskara sayesinde artık tüm gözler sizde. Geldik son dokunuşlara… Canlı görünmek için aydınlatıcı kullanmayı unutmayın. Emin ol bu dokunuş ile kendini harika hissedeceksin. Elmacık kemiklere ve burun ucuna sürün ve dağıtın. Cilt tonunuza uygun allık ve doğal görünümlü ruja da yer verdiniz mi tamamdır.

Doğal ve fresh görünüm sağlayacak makyaj malzemelerine sahip olmak için TerraCity AVM’de bulunan SEPHORA mağazasına bir göz atın deriz.