EYLÜL DÜĞÜNLERİNİN VAZGEÇİLMEZLERİ

Kadın

  1. Ana sayfa
  2. Trends
  3. TerraCity Blog
  4. Kadın
  5. EYLÜL DÜĞÜNLERİNİN VAZGEÇİLMEZLERİ

EYLÜL DÜĞÜNLERİNİN VAZGEÇİLMEZLERİ

Eylül ayının gelmesiyle düğünler ve haliyle telaşları başladı. Gelinler ve damatlar hayatlarının belki de en önemli gününe heyecanla hazırlanırken, yakınları da düğünde muhteşem görünebilmenin tatlı telaşını yaşıyor.

Düğün davetleri için elbise seçmek bazen çok zorlu olabiliyor. Hayallerinizdeki o elbiseyi bulabilmek ise düğünün yapılacağı mekânı bilmekten geçiyor. Kır, salon, plaj ve teras düğünleri… Hepsi için ayrı seçenekler sizleri bekliyor. Pastel tonda, rahat elbiseler, tül ve çiçek detayları plaj düğünlerinin vazgeçilmezi. Eğer bir kır düğününe davetliyseniz elbiselere romantik bir hava katan dantel detaylarını, çiçek desenlerini ve volanlı elbiseleri tercih edebilirsiniz. Şık abiye elbiseler ise salon düğünlerine çok yakışıyor. Eğer mekânınız boğaz manzaralı bir teras ise sade elbiseler ve onları tamamlayacak aksesuarlar düğünün odağı olmanızı sağlayacak.

Siz de eylül düğünlerinde muhteşem elbisenizle dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız TerraCity AVM’deki Oleg Cassini, Rue mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.