Bahar Sezonuna Işıltılı Merhaba!

Kadın

  1. Ana sayfa
  2. Trends
  3. TerraCity Blog
  4. Kadın
  5. Bahar Sezonuna Işıltılı Merhaba!

Bahar Sezonuna Işıltılı Merhaba!

Swarovski bu bahar 2019 koleksiyonunda, pozitif düşünce ve bireyselliği simgeliyor. Antik Akdeniz Kültüründen ilhan alan koleksiyon sizi davet ediyor.

Swarovski, ardında zengin bir çıkış hikâyesi yatan ışıltılı sembol ve muskalarla ilkbahar sezonuna güneşli bir görünüm ve anlam dolu anlar kazandırıyor. Swarovski’nin yaratıcı direktörü Nathalie Colin yeni koleksiyon hakkında şunları söyledi: Semboller bazen, kelimelerin ifade edemeyeceği şeyleri ifade edebilir. Swarovski’nin temelinde, ışıltı, parıltı, göz kamaştırıcılık ve modern çok yönlü kadınla bağdaşan oldukça olumlu duygular yatmaktadır.

Olive’in seçkin parçaları günlük kullanım için ideal. Bir güneş silüeti oluşturan yeni seçkin tırnak yerleştirme, Swarovski kristalini kum ve denizi çağrıştıran doğal tonlarla tamamlayarak mükemmel bir denge kuruyor.

Oxygen oldukça popüler nazarlık simgesinin daha soyut bir yorumuna hayat veriyor. Karışık metal tonlarındaki ve parlak mavi renkteki Swarovski kristal pavé, ihtiyacınız olan rengi sunarken Milgrain tekniği ise ışıkta parıldayan dokuya hayat veriyor.

Naeli ise takılarını üst üste takmayı sevenler için mükemmel bir seçim. Beyaz ve gökkuşağı mavisi baget kesim bileşenlerin çarpıcı karışımı ışığı yakalayarak, seçkin ancak zamansız bir çember silüetine hayat veriyor.

Bu ilkbahar sezonunda, şanslı sembolleri, koruyucu tılsımları ve hepimizin hayatında ihtiyaç duyduğu anlamlı charmları TerraCity AVM, Swarovski’de keşfediyoruz.