Yeni Yıl, Yeni Tırnaklar!

Güzellik

  1. Ana sayfa
  2. Trends
  3. TerraCity Blog
  4. Güzellik
  5. Yeni Yıl, Yeni Tırnaklar!

Yeni Yıl, Yeni Tırnaklar!

Aralık ayına girdik. Sanki bir heyecan sardı değil mi? Eee tabi bir sebebi var. Yeni yıl yaklaşıyor. Yeni yıl yemeği, kıyafeti, hediyeleri derken bir telaş alıyor gidiyor. Peki yeni yılda tırnaklar nasıl olmalı, görünmeli?

Yeni Yıl Rengi: Mavi

Yeni yılda eğlenceli, havalı, cool bir görüntü kazanmak istiyorsanız mavi ve tonları olan oje renginden vazgeçmeyin. Yeni yıl gecesine özel tırnaklarım parlasın diyorsanız, simli mavi oje ya da ayrıca simli ojeyle farklı bir tarz yakalayabilirsiniz.

Klasik Renklerden Vazgeçmem: Kırmızı, Yeşil, Nude Tonları

Yeni yıl heyecanını yaşatan klasik renkleri asla bırakamam diyorsanız, bu yılda vazgeçmeyin. Eğer farklı gözükmek istiyorsanız yeşil için zümrüt yeşili, kırmızının istediğiniz her tonları, minimal görünüş yakalamak için de nude tonlarını kullanabilirsiniz.

Tırnaklarda Tarz Devrimi

Artık tek renk oje sürmek çok sıkıcı, biraz hareket olsun, farklı olsun diyenler için de önerilerimiz var. Tırnaklarınıza yeni yılın figürlerini taşıyın. Noel baba, tarçınlı kurabiye, yeni yıl şekeri gibi.

Yeni yıl oje rengini belirlemek için TerraCity AVM’de bulunan flormar mağazasına ya da M.E.Y kuaföründe el-tırnak bakımınızı yaptırabilirsiniz.