Trendleri Keşfediyoruz!

Güzellik

  1. Ana sayfa
  2. Trends
  3. TerraCity Blog
  4. Güzellik
  5. Trendleri Keşfediyoruz!

Trendleri Keşfediyoruz!

Her yıl farklı renklerde trend oluyor. Trendlerin hızına yetişebilmek oldukça zor. 2018 yılının makyaj trendini şöyle bir özetleyelim dedik. 2018 yılında hangi tarz makyaj yapılmalı? Hangi renkler kullanılmalı? Bu soruların cevabını sizler için araştırdık…

Grafik Eyeliner

Podyum makyajlarında gözümüze çarpan iddialı göz makyajları sokak modasına taşındı! Tek renk ciltlerin ve nude dudakları renkli grafik eyelinerlarla bu sezon ön plana çıkıyoruz.

Pırıltılı Cilt

Yeni sezonda ciltler fazlasıyla aydınlık hatta neredeyse ıslak gibi. Bu görünüme ulaşmak için önce cildinize iyi bakmalısınız. Pırıltılı makyaj bazları da işinizi kolaylaştıracaktır. Makyaj bazlarınızı sadece baz olarak değil, cildinizi günlük aydınlatmak için de kullanabilirsiniz.

Rengarenk Farlar

Bol pigmentli farlar bu sezon adeta altı çağını yaşıyor. Birkaç rengi bir arada kullanmak ise bu sene hayli popüler.

Ateş Gibi Dudaklar

İddialı, parlak, çarpıcı kırmızı ile makyajda başrolü dudaklara vermeye hazır mısınız? Yok gibi ten makyajınıza bir rimel ve kırmızı rujun eşlik etmesine izin verin.

Çok geç kalmadan makyaj trendini yakalamak için TerraCity AVM’de yer alan SEPHORA mağazasındaki ürünler sizleri bekliyor.