TerraCity’de Bulabileceğiniz En iyi Saç Maskeleri

Güzellik

  1. Ana sayfa
  2. Trends
  3. TerraCity Blog
  4. Güzellik
  5. TerraCity’de Bulabileceğiniz En iyi Saç Maskeleri

Deniz, kum, güneşin etkisiyle bu dönemler saçlar daha fazla yıpranabiliyor. Saçlarınızın eskisi gibi canlılık ve parlaklık kazanmasını ya da sürekli öyle kalmasını istiyorsanız sizlere önerebileceğimiz harika saç maskeleri var.

  1. Body Shop

Ganalı kadınları tarafından meşhur olan shea yağı, size bu önereceğimiz maskede bulunuyor. Duştan çıktıktan sonra saç dipleri hariç, saçınızın her yerine uygulayabilirsiniz. Düzenli olarak kullanım sonucu; nemli, elektriklenmeyen, parlak ve yumuşacık saçlar sizinle olacak.

  1. Yves Rocher

Doğal içerikleriyle en çok sevilen markalar arasında yer alan Yves Rocher’da organik jojoba yağı ve shea yağı içeren harika bir maska bulunuyor. Düzenli kullanım sonucu; saçlarınızın canlandığını fark ediyorsunuz.

  1. L'occitane

Kuru ve parlak olmayan saçlara birebir. Ylang ylang, lavanta, sardunya, tatlı portakal, sardunya ve melek otu içeren bu maske sayesinde daha canlı saçlara kavuşuyorsunuz.

Size önerdiğimiz maskeri saçlarınıza uygulayarak, deniz, havu ve güneşten yıpranan saçları kurtarmak için TerraCity AVM’yi ziyaret etmeyi unutmayın!