Sezona Özel Çıkan Yeni Ürünler!

Güzellik

  1. Ana sayfa
  2. Trends
  3. TerraCity Blog
  4. Güzellik
  5. Sezona Özel Çıkan Yeni Ürünler!

Sezona Özel Çıkan Yeni Ürünler!

Kozmetik ürünleri sezona özel çıkardığı ürünleri gelin birlikte inceleyelim.

Kiehl’s Buzullardan Gelen Güzellik

Ultra Facial Cream sert hava koşullarında bile cildi 24 saat boyunca nemlendiren formülü ile Kiehl’s’in en çok satan ürünü. Cildin farklı bölgelerinin nem ihtiyacı değişiklik gösteriyor. Bu nedenle, ürünün nem kontrolü yüzün sadece bir bölümünden değil farklı noktalarından ölçümler alınarak gerçekleştiriliyor. Deniz ve okyanus buzullarından elde edilen “Buzul Proteinleri” su kaybını engellerken, cildi koruyarak nemlenmesini sağlıyor.

Yves Rocher Yeni Gençleştirici ve Yenileyici Serisi ile Tanışın!

Gençleştirici ve yenileyici serinin içeriğinde yer alan cildi yenileme özelliğine sahip, tomurcukların kalbinde yer alan değerli bitkisel nektar; Yves Rocher’in uzman bitkisel kozmetik araştırmacıları tarafından seçildi. Bitkisel nektar ciltte 72 saat boyunca hücre yenilenmesini sağlıyor. Ve hücreler arasındaki sirkülasyonu destekliyor.

Flormar – Meyvelerin Gücü Adına

Flormar, meyve özleri eklenerek yenilenen “Skincare” serisi ile farklı cilt tiplerine ve ihtiyaçlara yönelik geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Meyvelerin enfes kokularından ve tazeleyici etkisinden ilham alan koleksiyon, ürün çeşitliliğiyle kullanıcılarına A’dan Z’ye çözümler sunuyor.

L’occitane – En Lezzetli Maskeler

L’Occitane, bu çarpıcı ürün yelpazesinde Akdeniz havzasının kalbini, güneşle yıkanmış meyve bahçelerinde bir araya getiriyor. Tüm yeni maske serisi Provence’ın semt pazarlarından ve tezgahlardan yayılan büyüleyici meyve aromalarından ilham alarak oluşturuldu. İçerikler ise tamamen cildin ihtiyaçlarına göre üretildi.

Yeni kozmetik koleksiyonlarını keşfetmek ve cilt tipinize uygun ürünü bulmak için TerraCity’ye bekleriz.