MAKYAJDA KUSURSUZ KAPATICILIK

Güzellik

  1. Ana sayfa
  2. Trends
  3. TerraCity Blog
  4. Güzellik
  5. MAKYAJDA KUSURSUZ KAPATICILIK

MAKYAJDA KUSURSUZ KAPATICILIK

Kararmış göz altları, sivilceler, siyah noktalar ve ten rengindeki eşitsizlikler… Hepsi neredeyse bütün kadınların ortak sorunu. Kusurlarımızı tamamen yok etmeye çalışsak da bazen onlardan kurtulmak imkânsız bir hal alıyor ve makyaja başvuruyoruz. Peki ya kusursuz kapatıcılığı sağlamak için hangi ürünleri kullanmalısınız?

  1. M.A.C Prep + Prime Fix Plus Makyaj Sabitleyici

Makyajınıza başlamadan önce baz kullanarak yüzünüzü nemlendirebilirsiniz. Nemli bir cilt fondöten ve kapatıcı gibi ürünlerin cildimizle daha fazla bütünleşmesini ve kusursuz bir kapatıcılık elde etmemizi sağlar. Ayrıca makyajdan sonra sabitleyici kullanmak da yaptığınız bu makyajın bütün gün boyunca sabit kalmasını sağlar. Prep + Prime Fix Plus Makyaj Sabitleyici ile kusursuz makyajınızın kalıcılığını arttırabilirsiniz.

  1. Benefit Boi-ing Industrial Strenght Concealer 

Bazınızı sürdünüz sıra geldi göz altı morluklarını, yüzünüzde bulunan leke ve kusurları kapatmaya. Bu aşamada kapatıcınızın ten renginize uyumlu olması cilt tonlarınızın farklı görünmemesi için çok önemlidir. Benefit Boi-ing Industrial Strenght Concealer kremsi ve mat bitişli yapısıyla favori kapatıcınız olacak.

  1. Maybelline New York Instant Anti Age Eraser Kapatıcı 

Maybelline New York Instant Anti Age Eraser Kapatıcı’nın sünger ucuyla birlikte pürüzsüz bir cilde daha kolay ulaşabilirsiniz. Ayrıca içerdiği Goji berry özleriyle cildinize daha aydınlık ve sağlıklı bir görüntü verebilir.

  1. Nyx Cant Stop Wont Stop 24-Hour Fondöten

 Nyx Cant Stop Wont Stop 24-Hour Fondöten 24 saat boyunca cildinizde sabit kalarak sizi asla yarı yolda bırakmaz. Mat bitişli yapısı sayesinde gün içinde yüzünüzde yağlı bir görünüm yaratmaz. Yüksek kapatıcılık etkisiyle cildinize porselen makyaj etkisi yaratır.

Sizde bu ürünlerle pürüzsüz ve kusursuz bir görünüm elde etmek isterseniz Terracity AVM’deki M.A.C, Watsons, Gratis ve Sephora mağazalarına uğramayı unutmayın.