İlkbahara Özel Bakım

Güzellik

  1. Ana sayfa
  2. Trends
  3. TerraCity Blog
  4. Güzellik
  5. İlkbahara Özel Bakım

İlkbahara Özel Bakım

İlkbahar geldi. Havalar bir soğuk, bir sıcak. Polenler uçuyor. Hassas ciltler kendini belli etmeye başladı. Peki bu mevsimde cilt bakımı neler yapabilirsiniz. İşte, sezonun sabırsızlıkla beklenen cilt bakımı koleksiyonu!

Hindistan Cevizi Özlü Saç Maskesi: Eğlenceli ambalajındaki bu maske, kış boyu nemsiz kalıp yıpranan saçların bir dakika içinde onarılmasına ve beslenmesine yardımcı oluyor. Guarana içerikli yağı ile gerçek bir rahatlama hissedeceksiniz.

Creamy Scrub-Yüz Peelingi: Cildi donuklaştıran ve matlaştıran etkiler ile savaşmak için başta arındırıcı kömür ve ışıltı veren greyfurt olmak üzere destekleyici içeriklerle güçlendirilmiş peelingler yardımınıza koşacak!

Rubber Mask Goji Özlü Kauçuk Maske: Kömür, kivi ve hindistan cevizinden sonra sıra gojide! Suyla temas ettiğinde kauçuk bir macuna dönüşen, pudra formunda ve “kendin uygula” mantığındaki bu maske, cildinizin beslenmesine ve daha canlı görünmesine yardımcı oluyor. İçeriğindeki goji cildin yeniden enerji ve ışıltı kazanmasına destek oluyor.

Cildinizi ve saçlarınızı mevsime hazırlamak istiyorsanız TerraCity’de bulunan SEPHORA’ya bekleriz.