Göz Kamaştıran Doğal Göz Makyajı Hangi Ürünlerle Yapılabilir?

Güzellik

  1. Ana sayfa
  2. Trends
  3. TerraCity Blog
  4. Güzellik
  5. Göz Kamaştıran Doğal Göz Makyajı Hangi Ürünlerle Yapılabilir?

Göz Kamaştıran Doğal Göz Makyajı Hangi Ürünlerle Yapılabilir?

Yaz aylarında kıyafetlerinizin hafiflemesi gibi makyajınızda cilt sağlığınız için hafiflemelidir. Sıcağa uyum sağlayan, sizi rahat ve güzel hissettirecek makyaj yapmayı tercih edebilirsiniz. Peki soft makyajın çekici ve güzel gösteren ürünleri hangisi?

  1. NYX Bare Wıth Me Tınted Skın Veil

Yaz aylarında cildinizi doğal, ıslak ve aydınlık görünüm verecek fondötenler kullanabilirsiniz. Eğer yoğun bir kapatıcıya ihtiyaç duymuyorsanız, orta kapatıcı formülü ile kusursuz bir cilt görünümü sağlayabilirsiniz. Cildinizin nefes almasına izin veren cilt dostu bu kapatıcıyı çantanızdan ayırmayacaksınız.

  1. NYX Lid Lingerie

Bu likit farına bayılacaksınız! Hafif formülü ve zarif ışıltısıyla gün içinde bile rahat kullanabileceğiniz bu far sizi baştan çıkartacak.

  1. NYX Born To Glow Liquid Illuminator

Şimdi aydınlanma zamanı! İster özel gün ister günlük kullanımda rahatça uygulayabileceğiniz bu likit aydınlatıcının kremsi formülü sayesinde ışıl ışıl ve sağlıklı bir görüntüye kavuşabilirsiniz.

  1. NYX Filler Instinct Plumping Lip Polish

Hem nemlendiren hem de dolgunlaştıran dudaklara kim hayır der ki? Işıltının ve parlaklığın bir arada olduğu şeffaf dudak parlatıcısı ile doğal görünüme ulaşabilirsiniz.

Sade ve parlak makyaj görünümünü elde etmek için TerraCity’de bulunan Watsons mağazasındaki NYX reyonunu ziyaret edebilirsiniz.