DAVETLERİN GÖZ KAMAŞTIRAN İSMİ OLUN!

Güzellik

  1. Ana sayfa
  2. Trends
  3. TerraCity Blog
  4. Güzellik
  5. DAVETLERİN GÖZ KAMAŞTIRAN İSMİ OLUN!

DAVETLERİN GÖZ KAMAŞTIRAN İSMİ OLUN!

Mezuniyet balosuna hazırlanıyorsanız, şirket yemeği varsa, akrabanız ya da en yakın arkadaşınız nişanlanıyorsa, mezunlar gecesinde eski günleri hatırlayacaksınız veya bir gala gösterimine katılacaksınız bu yazımız tam size göre! Öncelikle seçeceğiniz kıyafetin şıklığının yanında davet boyunca rahat etmenize elverişli olmasına özen gösterin. 
Daha sonrasında davetin saatini, konseptini ve ortamını dikkate alarak seçiminizi yapın. Siyah her zaman kurtarıcı ve risksiz olduğu için siyah parçalara yönelebilir veya siyaha rakip kırmızı, zümrüt yeşili ve mor gibi renklerden yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Feminen bir görünüm yaratmak istiyorsanız transparan detayları içeren kıyafetler tam size göre olacaktır. Uzun bir elbise veya yüksek bel pantolona eşlik eden hoş bir bluz şıklığınızı garanti altına alacaktır. Çok özel olmayan yarı resmi davetlerde ceket ile etek idealdir. Ağır makyaj ve yapaylık içeren görünümlerden de uzak durmanızda fayda var. Gece elbisesine uygun topuklu ve zarif ayakkabılar, iddialı bir mücevher, şık bir el çantası ve kırmızı ruj olmazsa olmazlar arasında diyebiliriz. 
Siz de davetlerde büyüleyici bir görünüm elde etmek istiyorsanız TerraCity Avm’de yer alan Journey mağazasına mutlaka uğrayın!