Merakla Beklenen Filmler

Eğlence

  1. Ana sayfa
  2. Trends
  3. TerraCity Blog
  4. Eğlence
  5. Merakla Beklenen Filmler

Merakla Beklenen Filmler

Sıcak yaz günlerini geride kalmasıyla beraber sinema sezonunun açıldığını söyleyebiliriz. Peki sonbaharın merakla beklenen filmleri neler?

  1. Fantastik Canavarlar

Karanlık büyücü Gellert Grindelwald, Newt Scamander'ın da yardımıyla Amerika Birleşik Devletleri Sihir Kongresi (MACUSA) tarafından yakalanır. Ancak kaçmayı başaran büyücü, kendine, gerçek niyetinden habersiz olan müritler toplamaya başlar. Asıl planı; büyü dünyasından uzak olan canlıların hepsine hükmedecek olan safkan büyücüler yetiştirmektir. Karanlık büyücünün planlarını bozmak isteyen Albus Dumbledore, eski öğrencisi Newt Scamander'dan yardım ister. Önündeki tehlikenin farkında olmayan Newt, gerçek dostluklar ve aile bağları konusunda bile sevgisinin ve sadakatinin test edileceği bir yola girecektir. Kasım ayında vizyonda!

  1. Müslüm

Müslüm Gürses ve Muhterem Nur'un hayatını anlatan film; çocuk yaşta, tesadüfen girdiği Adana Halkevi'nde bağlama ustası Limoncu Ali'yle tanışan Müslüm Gürses, kendisinden hem müzik bilgisi hem de ilerleyen yaşlarında sık sık hatırlayacağı çok önemli hayat dersleri alır. Limoncu Ali, bir öğretmen olmasının ötesinde çocuk Müslüm'e şefkat gösterir, bir nevi babalık yapar. 26 Ekim’de vizyonda!

  1. Bizi Hatırla

Issız Adam, Babam ve Oğlum, Dedemin İnsanları, Ulak, Unutursam Fısılda, Tamam mıyız?, Çocuklar Sana Emanet gibi filmlerin imza sahibi Çağan Irmak’tan harika bir film daha geliyor. Bizi Hatırla, ihmal ettiği babasının rahatsızlanmasının ardından onunla yeniden bağ kurmaya çalışan bir adamın hikayesini konu ediyor. 23 Kasım’da vizyonda!

  1. Bir Yıldız Doğuyor

Trajik aşk hikayesinin bu yeni versiyonunda Cooper, ünlü müzisyen Jackson Maine rolünde Ally (Gaga) adlı yetenekli müzisyeni keşfediyor ve ona aşık oluyor. Ally, büyük bir şarkıcı olma hayallerinden vazgeçmek üzereyken, Jakson onu spot ışıklarının altına çıkartıyor. Ama, Ally'nin yıldızı yükselirken, Jack'in içindeki şeytanlarla bitmeyen mücadelesi yüzünden ilişkileri zarar görüyor. 26 Ekim’de vizyonda!

  1. Aquaman

Aquaman, bir DC Comics karakteridir. Atlantis sualtı krallığının mirasçısı olduğunu öğrenir. Artık halkını yönetmek ve dünyaya bir kahraman olmak için ilerlemelidir. 27 Aralık’ta vizyonda!

Sabırsızlıkla beklediğiniz filmleri, TerraCity Cinemapink’in rahat sinema salonlarında keyfini çıkartabilirsiniz.