Çocuklarına Gelişimine Katkı Sağlayacak Tatil Oyuncakları Neler?

Çocuk

  1. Ana sayfa
  2. Trends
  3. TerraCity Blog
  4. Çocuk
  5. Çocuklarına Gelişimine Katkı Sağlayacak Tatil Oyuncakları Neler?

Çocuklarına Gelişimine Katkı Sağlayacak Tatil Oyuncakları Neler?

2-5 yaş arası çocukların motor becerilerini, zeklarını ve iletişimlerini kuvvetlendirmek için oyuncaklardan da destek alınmaktadır. Tatilde çocuklarınız için yanınıza alabileceğiniz oyuncaklar nelerdir?

  1. Müzik aleti oyuncakları

Çocuğunuzun müzik yeteneğinin ortaya çıkmasını istiyorsanız aradığınız oyuncaklar müzik aletleri. 3 yaş ve üzeri çocuklar için bando setleri alabilirsiniz.

  1. Ahşap bloklar

100 ahşap bloktan ve 9 farklı şekil, 4 renkten oluşan bu oyuncak çocuğunuza büyük katkı sağlayacaktır. Bir yandan şekilleri öğrenirken, bir yandan da renkleri öğrenecekler.

  1. Bebek Puzzle

2 yaş üzeri için üretilen bu puzzle oyuncağı, çocuğunuzun ilk puzzle oyuncağı olacağı için daha keskin renkler ve basit kesimler kullanılmıştır. Bu oyuncakla çocuklarınız el, göz ve temel becerilerini geliştirirken, birleştirdikleri sembollerin de ne olduğunu öğrenebilirler.

  1. Kukla Oyuncakları

Kukla setleriyle oluşturacağınız hikayelerle birlikte harika vakit geçirebilirsiniz. Çocukların konuşma becerilerinde ve sosyalleşme de büyük etkisi vardır.

Eğer sizde tatile çıkmadan önce çocuğunuzun motor becerilerini geliştirebilecek oyuncaklar almak istiyorsanız TerraCity AVM’de yer alan Armağan Oyuncak’ta ve Toyzz Shop’ta bulabilirsiniz.