Yeni Nesil Araçlara Hazır mısınız?

Bilgi

  1. Ana sayfa
  2. Trends
  3. TerraCity Blog
  4. Bilgi
  5. Yeni Nesil Araçlara Hazır mısınız?

Yeni Nesil Araçlara Hazır mısınız?

Bisiklet, kaykay ve paten gibi klasik araçlar farklı bir boyut almaya başladı. Yeni nesil araçların en büyük özellikleri fosil yakıtlar yerine, çevreye dost elektrik enerjisi kullanmalarıdır. Parkta, sahilde hatta iş yerine gidip gelirken vazgeçilmezleriniz olacak araçlara bir göz atalım.

Bisiklette Devrim – Gocycle – G3

Modern şehirlerin vazgeçilmezi bisikletler, elektrikle ilk buluşan ulaşım araçlarından oldu. Zaman içinde teknoloji geliştikçe karşımıza Gocycle – G3 çıktı. Bu harika araç hafif ve ergonomik bir gövdeye sahip olmasıyla dikkat çekiyor. G3, 3.5 saatte şarj olabiliyor ve saatte 32 km hız yapabiliyor. Pedal desteğiyle 65 km’ye çıkabiliyor.

Tek teker de iş görür – Solowheel – Glide 3

Bana çok ilginç bir araç lazım diyorsanız aradığınız Glide 3 olabilir mi? İlk bakışta kullanması zor gibi gözükse de dengede durmasını sağlayan jiroskobu sayesinde bu sıra dışı aracı kullanmak hayli kolay. Glide 3, tam dolu bataryayla 45-50 km yol alabiliyor. Saatte 30 km hız yapabilen araç 25 derecelik yokuşları bile tırmanabiliyor.

Her zaman, her yerde – Walnutt Spectra Mini

Şehirlerimizin altyapılarından dolayı pek çok tercih edilmeye kaykay, Avrupa ve Amerika’da birçok insan tarafından ulaşım aracı olarak kullanılıyor. Hal böyle olunca elektrikli modeller daha çok dikkat çekmeye başladı. Spectra Mini’de bunlardan biri. Bu araç, tam dolu bataryayla 9 km gidebiliyor ve 15 km hıza ulaşabiliyor.