ŞUBAT AYI İÇİN KİTAP ÖNERİLERİ

Bilgi

  1. Ana sayfa
  2. Trends
  3. TerraCity Blog
  4. Bilgi
  5. ŞUBAT AYI İÇİN KİTAP ÖNERİLERİ

ŞUBAT AYI İÇİN KİTAP ÖNERİLERİ

Şubat ayı, kış mevsimini iliklerimizde hissedeceğimiz bir ay olacak gibi görünüyor. Siz de bu günlerde kitap kahve ikilisiyle yaşıyorsanız sıkı durun tam size göre kitap önerilerimiz var!

1) Mülksüzler-Ursula K. Le Guin
Bir bilim kurgu romanı olan bu kitap, “Urras” ve “Anarres” isimli iki ütopik gezegende geçmektedir. Urras kapitalizmi, Anarres ise anarşizmi temsil etmektedir. Shevek isimli bir Anarreslinin Urras’a gitmesiyle hikaye başlar.

2) Küçük Prens-Antoine de Saint-Exupéry
Evet, çok bilindik bir kitap olmasına rağmen okumaya fırsat bulamamış olabilirsiniz. Ve kesinlikle her yaşta insanın okuması gereken, her okuyuşta farklı hissettiren büyülü bir kitap. Eser, sadece çocuk kitabı değil bir yaşam felsefesini içinde barındırıyor. Küçük bir çocuğun gözlerinden büyükleri anlatan bu kitabı bir çırpıda bitireceğinize emin olabilirsiniz!

3) Dört Anlaşma-Don Miguel Ruiz
Toltek bilgeliğini anlatan bu kitap hayatımızı dört kural çerçevesinde yönetmeyi başardığımızda gerçek mutluluğu bulabileceğimizi ve huzurlu bir hayata sahip olabileceğimizi anlatıyor.Sevgili kitap severler, birbirinden güzel ve ufuk açıcı bu kitapları edinmeniz için sizi TerraCity Avm D&R’a bekliyoruz!