Yeni Yıl Heyecanını Evinize Taşıyın!

Alışveriş

  1. Ana sayfa
  2. Trends
  3. TerraCity Blog
  4. Alışveriş
  5. Yeni Yıl Heyecanını Evinize Taşıyın!

Yeni Yıl Heyecanını Evinize Taşıyın!

Aralık ayının ilk haftasını geride bıraktık, yeni yıla sayılı günler kaldı. Sokaklar, AVM’ler yeni yıl için hazırlanırken siz de evinizde yeni yıla özel dokunuşlar yapabilirsiniz.

Kozalaklar, kurdeleler, çam ağacı, ışıklar ve yeşilin kırmızıyla buluşmasıyla atmosferi değiştiren sıcak tonları evinize taşıma zamanı! Peki evinizi nasıl süsleyebilirsiniz?

Evinizi süslemeye evinizin kapısından başlayabilirsiniz. Yeşil çamlardan ve kozalaklardan yapılmış bir kapı süsü asabilirsiniz. Yılbaşı ağacı süslerinden oluşan büyük cam vazoları dekor olarak kullanabilirsiniz. Eğer merdivenlere sahip bir evde oturuyorsanız, merdivenleri süslemek harika bir fikir. Merdiven korkuluklarına yeni yılı simgeleyen çiçekleri dolayarak, renkli küçük ışıklarla geçiş verebilirsiniz. Her basamağa boş hediye kutusu ve mumlarla farklı bir hava katabilirsiniz. Yeni yılın ev içinde asıl simgelerinden biri olan bir şömineye sahipseniz çok şanslısınız! Tüm yeni yıl dekorasyonları dilediğiniz gibi orada yapabilirsiniz. Tam yanına yılbaşı ağacınızı da koymayı unutmayın!

Yeni yıl alışverişi için TerraCity AVM’yi ziyaret etmeyi unutmayın!