Sıcak Tonlara Merhaba!

Alışveriş

  1. Ana sayfa
  2. Trends
  3. TerraCity Blog
  4. Alışveriş
  5. Sıcak Tonlara Merhaba!

Sıcak Tonlara Merhaba!

Yavaş yavaş sonbahar için hazırlıkları yapılmaya başlandı. Burnumuza sos kokuları, domates kokuları gelmeye başladı. Bakıyoruz ki bu güzellik size de yansımaya başlamış. Peki eviniz?

İnanın sonbahar, sizi tüm enerjisi ve renkleriyle karşılamaya can atıyor. Bu yılın renk yelpazesi, gözümüzün aşina olduğu mevsim tonlamalarından pek uzaklaşmasa da, renk eşleşmelerindeki farklı uygulamalar ezber bozuyor. Hardalın denim mavi ile olan ferahlatıcı uyumuna ametist morunun gece mavisiyle olan melankolik romantizmi eşlik ediyor. Sonbaharın renk paletinde, bu yıl evrensel denge başrolü alıyor. Çarpıcı renklerin, puslu ve hafif tonlamalarla birleştiği ilginç bir zıtlık yaşam alanlarına hakim olacak. Bu kontrast ilişkinin dinamizmi, yeryüzünün gizemli renklerinden başlayarak toprağın derin katmanlarının ışıltılı tonlarını harekete geçirecek.

Evinize sonbaharın renklerine hakim olan aksesuarlarla küçük dokunuşlar yapmak istiyorsanız TerraCity AVM’de bulunan Zara Home, Karaca, English Home mağazalarına göz atabilirsiniz.