Sıcacık Bir Kış Tatili İçin!

Alışveriş

  1. Ana sayfa
  2. Trends
  3. TerraCity Blog
  4. Alışveriş
  5. Sıcacık Bir Kış Tatili İçin!

Sıcacık Bir Kış Tatili İçin!

Sıcacık Bir Kış Tatili İçin…

Havalar soğumadan, dağların etekleri beyaz olmadan bu sezonun bot modasına bir göz atalım dedik.

Kışa, şık ve trend parçalar hazırlıyoruz. Aslında bakarsanız, şehir yaşantısından, sokak stilinden tutun hepsi aynı trend akımından ilerliyor. Yarı yıl tatili planlarını ya da yılbaşı planlarını şimdiden yapmaya başlayanları duyar gibiyiz. Peki bu kısa tatillerde karı nasıl karşılamak istersiniz, tatil valizinizde neler olmalı? Sizin için biz listeyi yaptık. Bakalım neler var.

Kar veya Outdoor Botları

Kış tatillerinin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Kim unutur ki kar veya outdoor botlarını yanına almayı.  Olumsuz hava koşullarında veya çok soğuk günlerde sizi oldukça sıcak tutabilme özelliğine sahiptir. Tarzınıza uygun, doğru tercihi yaparak ayaklarınızı sımsıcak tutabilirsiniz.

Bere ve Atkılar

“Onlar olmadan asla!” dedirtir bu parçalar. Tatili sımsıkı ve sıcacık geçirmek istiyorsanız bavulunuzda farklı bere ve atkılara yer açmayı unutmayın. Eğer kış sporlarıyla da ilgileniyorsanız kayak kaskına da valizinizde yer açın.

Mont ve Eldivenler

Sizi şık ve cool gösterecek parçalar, ben buradayım diyecek, stilinizi tamamlayan mont ve eldivenler sezonun her zamanki gibi en gözde parçalarından biri.

Keyifle geçecek kış tatili planınızı yaptıysanız eğer, yeni kış koleksiyonu için TerraCity AVM’de bulunan outdoor mağazalarına göz atmaya ne dersiniz?