Sevgililer Günü Yaklaşıyor!

Alışveriş

  1. Ana sayfa
  2. Trends
  3. TerraCity Blog
  4. Alışveriş
  5. Sevgililer Günü Yaklaşıyor!

Sevgililer Günü Yaklaşıyor!

14 Şubat Sevgililer Günü’ne sayılı günler kala hediye seçiminde kararsız kalanlar için farklı ruh hallerine göre birbirinden eğlenceli ve renkli hediye önerileri derledik.
1. Çalışmaya ve kariyerine düşkün, partneriniz için iş ortamında rahatlıkla kullanabileceği giyim ürünleri ya da aksesuarlar düşünebilirsiniz. Şık bir saat, kullanışlı bir çanta ya da kozmetik ürünleri tercih edebilirsiniz.
2. Evde vakit geçirmeyi seven partneriniz için onun zevkine uygun, şık bir dekorasyon ürünü, sevimli bir fincan ya da evde giymekten keyif alacağı bir gecelik, pijama takımı, terlik ideal birer seçenek olabilir. 12
3. Seyahat etmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi seven partneriniz için rahat bir spor ayakkabı, çanta, kulaklık ya da gözlük gibi aksesuarlar seçenekleriniz arasında olabilir. Yeni sezonda öne çıkan tasarım bavullar da partnerinizi mutlu edebilir.
4. Giyimine düşkün ve modayla ilgili bir partneriniz varsa ona alacağınız en güzel hediye sezonun gözde parçalarından bir seçim olacaktır. Yine aksesuarlarda kolye, küpe ya da kozmetik ürünleri de onu mutlu etmeye yetecektir.