Öğretmenler Günü Hediye Önerileri

Alışveriş

  1. Ana sayfa
  2. Trends
  3. TerraCity Blog
  4. Alışveriş
  5. Öğretmenler Günü Hediye Önerileri

Öğretmenler Günü Hediye Önerileri

Bu hafta öğretmenlerimizin haftası. Öğretmen olmak zor iştir. Binlerce çocuğun geleceğini şekillendirme vasfına sahiptirler. Yetiştirdikleri her bireyi, ülkenin geleceğine hazırlarlar. Bu kıymetli görevi yerine getiren her öğretmen övgüyü sonuna kadar hak eder. Onlara saygınızı, sevginizi göstermek ve gururlandırma için harika hediye listemize göz atmayı unutmayın. 
Erkek öğretmenler için öneriler; 
 Adidas veya Nike’dan güzel bir eşofman takımı alabilirsiniz. Eğer bir sporla ilgileniyorsa Intersport’tan basketbol, voleybol, futbol topu hediye edebilirsiniz. 2. Şık bir ayakkabı sizce nasıl? Deichmann, Hotiç ve İnci mağazalarından öğretmeninize yakışan harika bir ayakkabı tercih edebilirsiniz. 3. Erkek öğretmeniniz için cüzdan ve kemerden oluşan bir sete ne dersiniz? Bunun içinde Beymen Business, Damat Tween ve Efor mağazalarına uğrayabilirsiniz. 
Kadın öğretmenler için öneriler; 
 Her kadın gibi, kadın öğretmenler de takı hediyelerine hayır diyemeyeceğini düşünüyoruz. Accessorize’dan oluşturacağınız şapka, şal ve yanına şık bir bileklik ya da kolye ile set oluşturabilirsiniz. 2. Eğer öğretmeninizin bildiğiniz bir evcil hayvanı var ise; onun için alacağınız kedi, köpek kıyafetleri ve aksesuarları harika seçenekler arasında yer alabilir. Bunun içinde Pet House mağazamıza uğrayabilirsiniz. 3. Öğretmeninizin üzerinde her gün görebileceğiniz ve sizi mutlu edecek çanta hediyelerini de düşünün deriz. Belki için D&R’dan da küçük sürprizler koyabilirsiniz. Ajanda, kalem ve kitap gibi.