Kendine Güvenen ve Feminen Stil

Alışveriş

  1. Ana sayfa
  2. Trends
  3. TerraCity Blog
  4. Alışveriş
  5. Kendine Güvenen ve Feminen Stil

Kendine Güvenen ve Feminen Stil

Kendinizi özgür, güvenen hissedeceğiniz feminen stiller Marks & Spencer’da! Hiçbir zaman çizgisinden vaz geçmeyen ve yenilikçi koleksiyonları dikkat çeken Marks & Spencer bağımlısı olmamak elde değil.

Denim koleksiyonunda bulunan denim gömlekler, elbiseler ve fonksiyonel özellikleri ile ön plana çıkan jeanler kadınların vazgeçilmez parçaları arasında yerini alıyor. Harvest teması, Marks & Spencer’ın yeni sezon koleksiyonlarında klasik bir bahar ruhunu pastel tonların yorumlarıyla zenginleştiriyor. Koleksiyonda ceket-pantolon takımları herkes tarafından beğeni alırken, yeşil ve sarı gibi canlı renkler, koleksiyonu bahara bir adım daha yaklaştırıyor. Solar koleksiyonunda ise çizgili pantolonlar, keten gömlek ve elbiseler yeni sezonun vazgeçilmezleri arasına yerleşiyor.

Denim koleksiyonda ise tüm vücut tiplerine uygun modeller mevcut. Arka ceplerinin etkisiyle basen ve kalçalarda kusursuz bir görünüm sağlayan, akıllı dikiş ve kumaş teknolojisiyle üretilen Sculpt & Lift Jean ile her zaman istediğiniz ince görünüme kavuşabilirsiniz. Koleksiyonda, bilekten kalçanıza kadar vücudunuza oturarak size büyük ölçüde rahatlık sağlayan jeggings denimlerden, vücut hatlarınızı koruyan, dar kesime sahip skinny denimlere kadar pek çok farklı seçenek göze çarpıyor.

Marks & Spencer, TerraCity’de 1. katta.