Kamp Kurarken Bulunması Gereken Araç Gereçler

Alışveriş

 1. Ana sayfa
 2. Trends
 3. TerraCity Blog
 4. Alışveriş
 5. Kamp Kurarken Bulunması Gereken Araç Gereçler

Kamp Kurarken Bulunması Gereken Araç Gereçler

TerraCity AVM’ye Decathlon mağazası açıldı! Biz de Antalya’nın en sevdiği tatil biçimi olan kamp tutkunları için olmazsa olmazları sıralıyoruz.

 1. Uyku Tulumu:

 Hangi mevsimde kamp yaparsanız yapım mutlaka bir uyku tulumuna ihtiyacınız olacaktır. Akşamları sizi böceklerden ve soğuk havadan koruduğu için rahat uyumanıza yardımcı olacaktır.

 1.  Kamp Çantası :

Kamp için bir hazırlığa başladıysanız kamp çantası ilk başlamanız gereken yer. Hafif, çok bölmeli ve geniş çantalar seçmenin faydası olacaktır. Kamp öncesi hazırladığınız liste sayesinde çantanın boyutuna karar verebilirsiniz.

 1.  Mat:

Kampa çıkmışken doğanın içinde uzanmak, egzersiz yapmak kim istemez? Kampa gitmeden önce yanınıza mat alarak bu konforu yaşayabilirsiniz. Ayrıca yanınıza aldığınız matı uyku tulumun içinde kullanarak daha rahat bir uyku da çekebilirsiniz.

 1.  Yağmurluk:

Hava durumuna önceden bakıp yola çıksanız bile kötü sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Bunun için kampa çıkmadan yanınıza ince bir yağmurluk almakta fayda var.

 1.  Yiyecek ve Matara:

Hayatta kalmanız için gerekli olan en önemli şey tabi ki yiyecek ve içeceklerdir. Kamp esnasında suyunuzu temiz tutmak için matara kullanmanızda fayda olacaktır. Yiyecek alırken de konserve ya da dayanıklı gıdalar seçmeye özen gösterin. Su ve yemek ile kamp hayatının tadını rahatlıkla çıkarabilirsiniz.

 1.  Kamp Çadırı:

Kamp yürüyüşlerinden sonra dinlenmek veya gece konaklamak için kamp çadırı mutlaka yanımıza almalıyız. Çadır seçerken dayanaklı ve kolay kurulabilir olmasına dikkat etmek size rahatlık sağlar.

Şimdi kamp zamanı… Daha fazla bilgi ve ürün için Terracity AVM Decathlon mağazamıza bekleriz.