Hangi Kıyafete Hangi İç Çamaşırını Giymeli?

Alışveriş

  1. Ana sayfa
  2. Trends
  3. TerraCity Blog
  4. Alışveriş
  5. Hangi Kıyafete Hangi İç Çamaşırını Giymeli?

Hangi Kıyafete Hangi İç Çamaşırını Giymeli?

Giyiminize oldukça önem veriyorsunuz, kıyafetinizde en ufak bir ayrıntıya bile dikkat ediyor her şeyin kusursuz olmasını istiyorsunuz. Peki, iç çamaşırı seçimine de aynı titizlikte davranıyor, kıyafetlerinize göre iç çamaşırı seçimi yapıyor musunuz? Buna dikkat etmiyorsanız unutmayın ki güzel görünmek için güzel hissetmelisiniz aynı zamanda bazı kıyafetlerinizin daha güzel görünmesi için iç çamaşırınızı da doğru seçmelisiniz.

Dar kıyafet tercih ettiğiniz günlerde;

Vücut hatlarınızı belli eden, elbise, etek gibi kıyafetler giydiğiniz günlerde dantelli iç çamaşırları tercih etmemeye dikkat etmelisiniz. İnce askılı şık sütyenler ve streç boxerler bu günlerde tercih edeceğiniz iç çamaşırları olmalı.

Omuz dekolteli kıyafetler giyiyorsanız;

Omzu açık bir elbise veya bluz giymeye karar verdiniz. Bugünün kurtarıcısı göğsünüzü sıkıca saracak ve destekli straplez sütyenler olacak. Bu şekilde hem kıyafetinizin şıklığı bozulmayacak hem de kendinizi rahat hissedeceksiniz.

Saten kıyafetleri seviyorsanız;

Saten kıyafet kullanımı hem zor hem de risklidir. Kıyafetinizi her ne kadar doğru kullansanız da iç çamaşırınız sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Bu nedenle saten kıyafetlerinizin şık görünümünü bozmamak için dikişsiz, balensiz sütyen tercih ederken, altınıza da aynı şekilde dikişsiz bir iç çamaşırı tercih etmelisiniz.

Sırt dekolteli kıyafetlerde;

Sırt dekolteli bir kıyafet tercih edeceğinizde dekoltenin derinliğine göre iç çamaşırı seçimi yapmalısınız. Eğer dekolte derinse sütyen yerine silikon bantlar tercih edebilirsiniz.

Kıyafetinize karar verdiyseniz iç çamaşırı seçiminiz için Antalya’nın en gözde alışveriş merkezi TerraCity’de 2.katta bulunan DAGİ’ye bir uğrayın deriz.