Dekorasyon Eşyalarına Yenilik

Alışveriş

  1. Ana sayfa
  2. Trends
  3. TerraCity Blog
  4. Alışveriş
  5. Dekorasyon Eşyalarına Yenilik

Dekorasyon Eşyalarına Yenilik

Yıllar boyunca severek kullandığınız elektronik, dekorasyon eşyalarınızın değişim vakti gelmiş olabilir. Hatta eminiz ki ayrılmakta zor olabiliyor. Bizde sizler için eskisini aratmayacak ürünleri listeledik.

Sofraya Yenilik

Yemek takımı anlayışına farklı bir boyut kazandıran Karaca, yeni serileri yemek takımı ile incinin doğallığını bir kez daha sofralara getiriyor. Zevk ve kaliteyi bir arada arayanlar için tasarlanan yemek takımı, yalın altın konturlarla bezenmiş zarif formuyla öne çıkıyor.

Profesyonel Bitiş

Ütüde oluşan kireçlenmeyi ve leke oluşmasını engelleyen Kireç Avcısı teknolojisi ve yüksek buhar performansı ile ütü derdini zahmetsiz bir işe dönüştüren Tefal Pro Express Care ile çamaşır dağlarından korkmayın!

Keten Güzelliği

İç mekanlarımız için seçtiğimiz tasarımın yanında; kumaşlar, desenler ve şekiller günlük yaşamımıza ilham veriyor. Keten gibi doğal kumaşlar, çağdaş alanlar yaratırken en büyük yardımcımız. Zara Home’un Absolute Linen koleksiyonu güzelliği, zarafeti ve eşsiz özellikleriyle hem modern hem de sıcak bir atmosfer yaratıyor.

Evinize yapacağınız alışverişler için TerraCity AVM’de bulunan Karaca, Zara Home ve Tefal mağazasına uğrayabilirsiniz.