Daha Ferah ve Aydınlık Salon Nasıl Yapılır?

Alışveriş

  1. Ana sayfa
  2. Trends
  3. TerraCity Blog
  4. Alışveriş
  5. Daha Ferah ve Aydınlık Salon Nasıl Yapılır?

Daha Ferah ve Aydınlık Salon Nasıl Yapılır?

Ferah bir yaşam alanına sahip olmak herkesin isteğidir. Küçük dokunuşlarla da aydınlık ve ferah bir yaşam alanına kavuşmak adına birçok farklı dekorasyondan destek alabilirsiniz.
Mesela; odanızın bir duvarına ayna eklemek harika bir fikir olabilir. Salonunuzun bütün bir yüzeyine tek bir büyük ayna veya birçok küçük aynayla kaplamayı deneyebilirsiniz. Bu şekilde ışığı yansıtarak salonunuzu aydınlatmakla kalmaz, alanı kendisinden de büyük gösterebilirsiniz. Salon dekorasyonu sürecinin en keyifli ayrıntılarından biri, güzel hatıraları olan objeleri sergilemektir. Bu eşyaları eleyerek en sevdiğiniz birkaç parçayı sergilemek ise hem en değerli dekoratif objeleri öne çıkarır hem de çok daha ferah bir salona sahip olmanıza yardımcı olur. Minimal tasarımlı sarkıt aydınlatmalar ortama ferahlık katacaktır. Bunu gerçekleştirmek için ise ağır ve gösterişli mobilyanızı duvarın rengine boyayabilir, sade objeler tercih edebilir. Böylece görsel algıda hafiflik yaratabilirsiniz.
Yaşadığımız Antalya şehrimiz gibi daha ferah ve aydınlık bir eve sahip olmak istiyorsanız TerraCity AVM’de bulunan English Home’a bir uğrayın deriz.