ETKİNLİKLER

Terracity'de Çocuk Olmak Gibisi Yok 20.12.2014

TerraCity Alışveriş Merkezi bir kez daha Antalyalılar tarafından yoğun ilgi gören Çocuk Klubü ile tüm ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor. TerraCity Alışveriş Merkezi, yeni yılda çocuklara birbirinden güzel etkinlikleriyle eğlenceli bir hafta sonu yaşatacak.

27 -28- 31 Aralık 2014  ve 01 Ocak 2015  tarihlerinde  13.00 – 20.00 saatleri arasında devam edecek etkinliklerde, çocuklar AVM zemin katında kendileri için özel olarak hazırlanacak alanlarda profesyonel sanatçılardan oluşan ve 5 farklı dilde çocuk şarkıları söyleyen Bubble Müzik grubu ile eğlenerek, konser öncesi ve sonrasında sihirbaz gösterileri, balon katlama, yüz boyama aktivitesi ve gün boyu çocukların kişisel gelişimlerine destek sağlamaya yönelik farklı, eğlenceli ve zengin içerikli atölye aktiviteler ile güzel ve unutulmaz anlar yaşayacak.

Sonbahar ve Kış mevsiminin kendini hissettirdiği şu günlerde yeni yılı en güzel şekilde karşılamak, Alışveriş Merkezi’nde yer alan mağazaların yılbaşına özel indirim ve kampanyalarından yararlanmak ve birbirinden eğlenceli etkinlikleri kaçırmak istemeyen tüm Antalyalıları TerraCity Alışveriş Merkezi davet ediyoruz.

 

©2014 TerraCity Alışveriş Merkezi.