SİNEMA

Arabalar 3
Arabalar 3 (Cars 3)

Yepyeni arabaların yarıştığı bir yarışmada efsane araba Lightning McQueen, geçirdiği büyük kazadan dolayı sevdiği yarış sporundan uzaklaşmıştır. Yarışa geri dönmek için, yeni bir araba tamircisi Cruz Ramirez’in kendi planına ve Hudson Hornet’in ilhamına ihtiyacı olacaktır. Ve böylece kendisinin yok olmadığını ispat edecek ve Piston Kupası Yarışması’na geri dönebilecektir.
Seanslar

DUB: 11:00 - 13:30

Bilet Al
Transformers 5: Son Şövalye
Transformers 5: Son Şövalye (Transformers: The Last Knight)

Sevilen fantastik serisi Transformers'ın 5. devam halkası olan Transformers 5: Son Şövalye'nin yönetmen koltuğunda serinin sevilen yönetmeni Michael Bay oturuyor. Filmin başrollerinde bir önceki filmin Cade Yeager'ı Mark Wahlberg, Laura Haddock, Anthony Hopkins, Josh Duhamel ve Santiago Cabrera yer alıyor.
Seanslar

ORJ: 12:45 - 15:45 - 18:45 - 21:45

Bilet Al
Örümcek Adam: Eve Dönüş
Örümcek Adam: Eve Dönüş (Spider-Man: Homecoming)

Genç Peter Parker, filmde yeni bulduğu kimliği ve ağ atma yeteneğiyle, süper kahraman olarak yaşamaya başlıyor. Peter, yeni akıl hocası Tony Stark’ın gözetimi altında, halası May ile yaşadığı eve döner. Peter, günlük hayat rutininde yaşamaya çalışır fakat kendini kanıtlamaya çalışan düşünceleri nedeniyle kafası karışıktır. Ta ki, hayatta önem ve değer verdiği her şey tehlike altına girene kadar.
Seanslar

ORJ: 12:15 - 15:15 - 18:15 - 21:15

Bilet Al
Maymunlar Cehennemi: Savaş
Maymunlar Cehennemi: Savaş (War For The Planet of the Apes)

Türler arasındaki barışın çöktüğü ve baskın bir Albay’ın önderliğinde savaşan bir grup insan askerin planladığı saldırıyla, Caesar düşünülemez kişisel bir kayıpla ve ruhuna çöken karanlıkla karşı karşıya kalır. Empati ve merhametin, hem dünyada hem de kalbinde neredeyse kaybolduğu bir dönemde Caesar, gelecekle ilgili umutlarını gerçekleştirmek için, dostluk duygusu ve vizyon arayışına girer.
Seanslar

ORJ: 12:30 - 15:30 - 16:00 - 18:30 - 19:00 - 21:30 - 22:00

Bilet Al
©2014 TerraCity Alışveriş Merkezi.