SİNEMA

Maymunlar Cehennemi: Savaş
Maymunlar Cehennemi: Savaş (War For The Planet of the Apes)

Türler arasındaki barışın çöktüğü ve baskın bir Albay’ın önderliğinde savaşan bir grup insan askerin planladığı saldırıyla, Caesar düşünülemez kişisel bir kayıpla ve ruhuna çöken karanlıkla karşı karşıya kalır. Empati ve merhametin, hem dünyada hem de kalbinde neredeyse kaybolduğu bir dönemde Caesar, gelecekle ilgili umutlarını gerçekleştirmek için, dostluk duygusu ve vizyon arayışına girer.
Seanslar

ORJ: 15:45 - 18:45 - 21:45

Bilet Al
Kara Kule
Kara Kule (The Dark Tower)

Son Savaşçı Şövalye Roland Deschain, bütün evreni bir arada tutan Kara Kule’nin yok olmasını engellemek için, Siyah Giyen Adam olarak bilinen Walter O’dim’e karşı sürdürdüğü sonsuz bir savaş içinde esir kalmıştır. Dünyanın kaderinin pamuk ipliğine bağlı olduğu, iyi ve kötünün ters düştüğü bu son savaşta Roland, kaleyi Siyah Giyen Adam’dan koruyacak tek kişidir.
Seanslar

ORJ: 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30

Bilet Al
Sevimli Emojiler
Sevimli Emojiler (The Mojicons)

Zalim Digital, insanların haberleşmesini kesmek için @ işaretini çalar. Sevimli Emojiler ise haberleşmeyi tekrar başlatabilmek için, Zalim Digital ile mücadele etmek ve @ işaretini geri getirmek zorundadırlar. Bir yanda Zalim Digital, bir yanda ise becerikli ve eğlenceli dostlarımız Sevimli Emojiler, bakalım bu mücadelede kim galip gelecek? Haberleşmenin ve iletişimin, hızlı olduğu günümüzde her yaştan izleyici çok keyifli vakit geçirecek.
Seanslar

DUB: 11:30 - 13:30

Bilet Al
Avcı'nın İntikamı
Avcı'nın İntikamı (The Hunter's Prayer)

Hunter’s Prayer, Avatar ve Titanların Öfkesi gibi filmlerin yıldızı Sam Worthington'ın yeni gerilim filmi. Bir suikastçinin genç bir kadına ailesinin ölümünün intikamını almakta yardım etmesi anlatılıyor. Filmin senaryosu The Messenger'ın senaristi Oren Moverman tarafından Kevin Wignall'ın aynı isimli romanından uyarlanırken, Worthington ayrıca projede yapımcılık da yapacak.
Seanslar

ORJ: 11:15 - 13:15 - 15:15 -17:15 - 19:15 -21:15

Bilet Al
Açık Deniz 3: Kafes Dalışı
Açık Deniz 3: Kafes Dalışı (Open Water 3: Cage Dive)

Bir ekstrem reality show yarışmasında başarılı olacaklarını ispatlamak isteyen gençler, Avustralya’da, köpekbalığı gözlemlemek için yapılan kafes dalışı aktivitesine katılarak kendilerini filme almaya karar verirler. Bu kararları kısa bir süre sonra onları büyük beyaz köpekbalıklarının hüküm sürdüğü sularda mahsur bırakır. Program için çektikleri video ise onların bu ölüm kalım savaşının seyir defteri olacaktır.
Seanslar

DUB: 11:30 - 13:30 || ORJ: 15:45 - 18:45 - 21:45

Bilet Al
©2014 TerraCity Alışveriş Merkezi.